PIERWSZA WIZYTA

Jak wygląda pierwsza przymiarka i jak się do niej przygotować ?

1. UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE


Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub przez FB. Zaletą takiego rozwiązania jest zarezerwowanie najbardziej dogodnego terminu i daty spotkania. Masz wówczas pewność, że nie będziesz czekała na swoją kolej i że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Mój salon nie pracuje w standardowych godzinach, ponieważ wiem i rozumiem, że Wy również pracujecie więc możliwe są wizyty po godz. 17.00 oraz we wczesnych godzinach porannych.

Pamiętaj proszę, jeśli nie możesz przyjść na spotkanie, powiadom nas o tym! Dla nas to bardzo ważna informacja.

2. PRZYMIARKA TRWA OK 1-1,5 GODZ.


Jest to czas poświęcony tylko i wyłącznie Tobie. Jesteśmy skupieni na Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Na spokojnie, bez pośpiechu przymierzamy suknie poszukując tej idealnej dla Ciebie w różnych stylach i fasonach.

3. MILE WIDZIANY MAKIJAŻ NAWET MOCNIEJSZY NIŻ NOSISZ NA CODZIEŃ.


Suknia ślubna to wyjątkowa kreacja, gdzie całościowy wizerunek ma ogromne znaczenie i z pewnością nie założysz jej bez odpowiedniej oprawy, więc również nie powinnaś jej wybierać całkiem nieumalowana. Makijaż sprawia, że twarz jest wyraźniejsza, jest to szczególnie istotne przy sukniach błyszczących. Jednocześnie znacznie łatwiej będzie Ci wyobrazić sobie efekt końcowy.  Całkiem bez makijażu proponuję iść zakupić piżamę ;-)

4. ODPOWIEDNIA BIELIZNA


Na przymiarkę sukni ślubnej proponuję założyć bieliznę w kolorze cielistym, jeśli taka posiadasz. Duża część sukien ślubnych jest przeźroczysta lub ma głębokie dekolty. Ciemna bielizna może zaburzać nasze doznania wizualne i zniekształcać całość obrazu. Jeśli nie posiadasz bielizny w takim kolorze postaraj się założyć coś najbardziej neutralnego.

5. OSOBY TOWARZYSZĄCE


Będzie nam niezmiernie miło gościć w salonie również doradców Panny Młodej. Pamiętaj jednak, aby były to osoby godne zaufania, posiadające podobne wyczucie estetyki i bliskie Twojemu sercu. ( Tak! Zdarza się, że jest to coraz częściej narzeczony ;-) )

6. ROBIENIE ZDJĘĆ


Podczas przymiarki można robić zdjęcia, jednak pamiętajcie że są to zdjęcia jedynie poglądowe abyście mogły przypomnieć sobie ewentualnie suknię ślubną. Nie traktujcie ich do oceny swojej figury ani jako ostatecznego argumentu przed wyborem sukni. Zdjęcia z telefonu komórkowego są często robione ze złej perspektywy, która znacząco zmienia samą sylwetkę, jak również suknia którą mierzycie nie jest najczęściej we właściwym rozmiarze by pokazać prawdziwy wygląd. Nie pokazujcie tych zdjęć również osobom trzecim, jeśli chcecie pokazać danej osobie suknię zabierzcie ją ze sobą na przymiarkę.

7. PŁATNOŚĆ


Przymiarka w moim salonie jest usługą profesjonalną, z dokładną analizą sylwetki, z wieloma cennymi radami dotyczącymi stylizacji ślubnej, z czasem i uwagą poświęconą tylko i wyłącznie jednej osobie. Dzielę się z Wami swoją wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Najwyższą wartością jest uczciwość i wasz piękny wygląd, a nie na siłę sprzedana suknia ślubna ( bardzo dokładnie piszę o tym w zakładce BLOG – polecam przeczytać ) I właśnie dlatego za przymiarkę obowiązuje opłata wysokości 100 zł w sytuacji, gdy nie ma jeszcze decyzji o zakupie sukni ślubnej.  Jeśli wrócicie do mojego salonu z decyzją o zakupie sukni ta kwota zostanie odjęta od zadatku, bez względu na ilość czasu jaka minęła.
Jeśli decydujecie się na suknię ślubną podpisujemy umowę i na tym etapie wymagana jest płatność zadatku wysokości 1000 zł. ( lub w przypadku klientek, które płaciły wcześniej za przymiarkę 900 zł). Płatność można zrealizować gotówką, kartą lub przelewem.

8. SZACUNEK


Wszystkie te wskazówki i zasady przedstawiłam i wprowadziłam ze względu na szacunek. Do Was - jako moich klientek, aby nasze spotkanie przebiegało profesjonalnie, miło i bez żadnych problemów i stresu, w komfortowej atmosferze.  I do siebie i moich pracowników – ponieważ  pomoc, uczciwość, pasja i dobro klienta są najważniejszymi wartościami w moim salonie.