Stań się władczynią swojego życia, a zaczniesz nim zarządzać z poziomu miłości

Jestem wielbicielką zwykłego dobrego życia, rozkochaną w codzienności. Nazywam się Anetta Kamińska i każdego poranka niezmiennie wybieram siebie. Kilka lat temu odnalazłam drogę do siebie i oddałam władzę mojej duszy. A ona uczyniła mnie Władczynią mojego życia. Teraz pokazuję tą drogę innym kobietom i wspieram je w codziennej kreacji rzeczywistości z poziomu miłości.

Jestem coachem, na co dzień pracuje z Kobietami i każdego ranka prowadzę livy, dające im siłę i moc na cały dzień. Są jak mocne espresso dobrej energii.

Jestem twórczynią autorskich produktów: Kart Mocy, Kart Wdzięczności, Dziennika Kobiecej Mocy oraz kilkunastu oryginalnych kursów i projektów jako autorka i również jako współtwórczyni. Nagrałam kilkadziesiąt medytacji, wspierając w ten sposób swoim głosem inne kobiety.  

Czy chcesz…

 • świadomie kreować swoją rzeczywistość?
 • nauczyć się uwalniać swoje emocje w zdrowy sposób?
 • uzyskać wpływ na kształtowanie relacji z poziomu szacunku?
 • nauczyć się zarządzać odpowiedzialnie swoimi myślami?
 • odkryć i zrozumieć prawa rządzące wszechświatem, którego jesteś częścią?  

A tego wszystkiego dokonać z poziomu miłości do siebie i mocy, którą masz w sobie!

Przebudź w sobie władczynie swojego życia, chcesz tego?

4 – tygodniowy kurs online „WŁADCZYNI” 2 edycja startuje już w SIERPNIU 2023. Rozpoczynamy powitalnym spotkaniem na żywo na platformie zoom, w wyjątkowym towarzystwie.

W życiu nie ma przypadków… i nie przypadkiem trafiłaś na mój kurs.. przeczytaj uważnie słowa Eileen Caddy:

„Kiedy życie domaga się od Ciebie zmiany,
zastanów się co dokładnie należy zrobić,
i bez najmniejszej wątpliwości i bez żadnego oporu odważ się na nią… „

 …i weź udział w moim kursie z poziomu odwagi, który jest pierwszym z poziomów kreacji…

„…wiedząc, że każda zmiana zakłada rozwój. „

…i pozwól sobie na rozwój z poziomu miłości i troski do samej siebie!!!

Kurs jest moim autorskim projektem, stworzonym w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania Kobiet, czujących mocniej i mających świadomość, że życie to coś znacznie więcej niż tylko przetrwanie. Czujących, że są w końcu gotowe na zmiany i ich potrzebują.

Zapoznaj się z opiniami o mnie, dzięki temu poznasz mnie bliżej i zdecydujesz czy idziesz ze mną by przebudzić w sobie swoją moc….

Cudowna Kobieta! Wiele słów z jej strony otworzyły mi oczy!

Anetta stworzyła przestrzeń poza schematami. Bezpieczna, mądra, wspierająca. Jestem wdzięczna, że spotkały się nasze drogi. Wszystko co tworzy jest autentyczne tak jak ona.

Anettka, jest cudowną, ciepłą i autentyczną kobietą! Wyjątkowa osobowość, piękna dusza! Dziękuję za dzielenie się z nami swoją mądrością i doświadczeniem życiowym!

Jestem od niedawna ale poranki mocy to jest sztos! Podziwiam autentyczność Anetty oraz, że jej się chce i zaraża innych swoim entuzjazmem i chęcią do życia w codzienności.

Dziękuję Anettko za to co robisz, za autentyczność i taką życzliwość. Dziękuję za spotkania Kobiecej Mocy i cudowną energię!

Są wśród nas Anioły, całe w bieli chodź nie mają skrzydeł, bo pochowały je w szafie na dnie, ludzką postać przyjęły, by nie różnić się niczym, ale serca nie skryją, wiem, że żyją. Ciepłym głosem przemawiają, dłoń podają tylko po to, by pokazać jak żyć dalej. Te Anioły nadzieję nam dają.

Ten Kurs jest dla Ciebie jeśli pragniesz:

 • stać się Władczynią swojej codzienności!
 • odnaleźć drogę do swojego wewnętrznego źródła mocy!
 • świadomie zacząć korzystać z swojej intuicji!
 • przypomnieć sobie swoje moce (bo wszystkie masz w sobie), a następnie zacząć je wykorzystywać w życiu codziennym!

Czy jesteś na to gotowa? Na świadome zmiany w Twoim życiu? Na rozwój?

„Zmiana może być przerażająca, ale wiesz co jest jeszcze straszniejsze? Pozwolić, by strach powstrzymywał Cię przed wzrostem, rozwojem i postępem”

Mandy Hale

Na kursie nauczysz się:

Pracy z wartościami pod kątem energii rządzących wszechświatem

poznasz schemat wyboru wartości pod względem poziomu z jakiego pochodzą, nauczysz się decydować, którą wartość warto zaprosić do swojego życia, czy będzie ona działała destrukcyjnie czy budująco na Twoją codzienność

pracować ze swoimi myślami wg metod uznanych na całym świecie

nauczysz się pracować ze swoimi myślami, rozpoznawać je, zauważać, oddzielać, odkryjesz, że myśli to niezwykle potężne narzędzie do kreacji i manifestacji dobrostanu emocjonalnego i materialnego

pracować ze swoimi emocjami pod okiem światowej klasy ekspertki

nauczysz się uwalniać emocje, zrozumiesz dlaczego to tak niezwykle istotne; poznasz emocje pierwotne i wtórne oraz procesy z nimi związane

pracować nad relacjami z mistrzynią w tej dziedzinie

nauczysz się kształtować relacje ludźmi i samą sobą z poziomu szacunku, korzystne i karmiące dla obu stron

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa na transformację swojego życia, swoich nawyków i przekonań pozwól sobie na przepiękną podróż Przebudzenia Mocy z pomocą znanych i niezwykle cenionych ekspertek oraz moją. Jestem pewna, że po 4 tygodniach tego kursu, wprowadzisz realne zmiany w swoim życiu, które otworzą Cię na obfitość w każdej dziedzinie Twojego życia. Z przyjemnością i większą pewnością siebie, w poczuciu swojej wartości weźmiesz życie w swoje ręce na każdej płaszczyźnie. Poznasz samą siebie i otworzysz się na wszystko co nowe z zaufaniem do siebie i życia.

Program kursu:

Kurs to 4 tygodnie zróżnicowanej pracy, opartej na 4 żywiołach symbolizujących: 

 • ZIEMIA –  ugruntowane wartości,
 • POWIETRZE – lekkość manifestacji myśli
 • WODA – przepływ emocji bez przeszkód
 • OGIEŃ – transformujące relacje

Pakiet obejmuje:

 • 10 spotkań na żywo na platformie ZOOM w tym 4 spotkania poprowadzą zaproszone ekspertki, (spotkania będą nagrane i dostępne dla Ciebie w dogodnym dla Ciebie czasie, więc jeśli nie będziesz mogła uczestniczyć na żywo, nic Cię nie ominie)
 • dostęp do grupy zamkniętej na Facebooku w której będzie codzienna dawka motywacji i moje wsparcie przez cały okres trwania kursu
 • 7 wieczornych medytacji które zostały nagrane specjalnie do Kursu Władczyni
 • 4 tematyczne filmy wprowadzające do każdego tygodnia odpowiadające określonemu żywiołowi
 • e-book z dodatkowym i uzupełniającym materiałem i ćwiczeniami

Ten kurs jest o Tobie, o mnie, o każdej kobiecie. Rodzimy się świadome swojej boskości, rodzimy się Władczyniami swojego życia, silnie połączone ze źródłem które bije w nas. Później zapominamy o swojej mocy. Już czas byś sobie przypomniała o swojej sprawczości, o tym że urodziłaś się i jesteś Władczynią swoich wartości, myśli, emocji, kształtu relacji. Jesteś Władczynią swojego życia!

Koszt kursu:

Kurs online władczyni – przebudzenie mocy

REGULARNA CENA KURSU W PRZEDSPRZEDAŻY

599 zł

Dołącz już dziś do kursu, zapisz się do listy oczekujących!

Chcesz dołączyć do 2 edycji kursu?