Kursy

Od zarania dziejów kobiety spotykały się w swoim gronie, śpiewały, darły pierze, czy wykonywały wspólnie zwykłe czynności dnia codziennego w swoich domach. Jednak czasy uległy zmianie i obecnie brakuje bardzo każdej z nas wzajemnego towarzystwa i wspólnego spędzania czasu, co skutkuje uczuciem osamotnienie i brakiem poczucia przynależności do określonej grupy. A najbardziej naturalną grupą dla kobiety jest towarzystwo innych kobiet. Siostrzeństwo mamy we krwi. Nikt nie zrozumie i nie wesprze kobiety tak jak druga kobieta. Jeśli potrzebujesz odpocząć, zrelaksować się, wzmocnić swoje ciało, umysł i duszę, poczuć pozytywną energię i wyzwolić kobiecą moc to dobrze trafiłaś, zapraszamy do nas.

Poniżej nasze propozycje na spędzenie magicznego czasu w gronie cudownych kobiet. Wyobraź sobie siebie w towarzystwie innych kobiet lub Twoich przyjaciółek, pośród drzew w wiejskim sadzie, na plaży bałtyckiej lub nad Adriatykiem albo w gaju oliwnym w Toskanii.
Zaciekawiłyśmy Cię? Zapoznaj się z ofertą poniżej.

Oferta indywidualna

Chcesz wyzwolić swoją kobiecą moc lub po prostu odpocząć w miłym towarzystwie? Dobrze trafiłaś! Możemy zorganizować wszystko dla ciebie i za ciebie. W cudownym miejscu lub zaciszu domowym. Chcesz wyzwolić swoją kobiecą moc? Nie czekaj!

Proponujemy Ci szeroki wybór warsztatów rozwoju osobistego skierowanych do kobiet. Znajdziesz tutaj warsztaty stacjonarne i wyjazdowe organizowane według ustalonego wcześniej harmonogramu. Są to spotkania w cyklach miesięcznych raz w tygodniu po 2 do 3 h. Proponujemy też warsztaty w plenerze -weekendowe dwu lub trzy dniowe. Obydwa rodzaje warsztatów zapewniają niezbędne materiały do pracy, a także zaplecze gastronomiczne lub bazę noclegową.

Poza stałą ofertą dostępną według harmonogramu możliwe jest stworzenie warsztatów specjalnie dla Ciebie! To nasza oferta DELUXE! Możemy przyjechać do Twojej miejscowości lub zorganizować plener we wskazanym przez ciebie miejscu. Zakres czasowy i koszty w tym przypadku pozostają elastyczne i dostosowane wyłącznie do Ciebie. Wystarczy, że masz grupę kobiet – przyjaciółek, sióstr, znajomych chętnych na takie warsztaty, a my stworzymy je dla Ciebie! Minimalna liczba to osiem osób. Oczywiście jeśli jest was mniej lub więcej też pozostajemy do dyspozycji zawsze możemy coś wymyślić! Nasza kreatywność nie zna granic! Możemy zorganizować plener w agroturystyce, w gospodarstwie ekologicznym, w hotelu ze spa, w twoim domku na działce, na plaży a nawet w gaju oliwnym w Toskanii! Więc tak naprawdę nie istnieją dla nas rzeczy niemożliwe!

Takie warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet to może być idealne rozwiązanie dla nietuzinkowych urodzin, weekendów z przyjaciółkami, a nawet wieczorów panieńskich! Nic nas nie ogranicza! Staramy się również działać w duchu eko, wege oraz bliskości z naturą. Jeśli bliskie są Ci takie tematy to dobrze trafiłaś! Możliwe jest również zorganizowanie nauki makijażu albo profesjonalnej sesji fotograficznej. Możemy również przybliżyć Ci kuchnię wegetariańską poprzez pokazanie kilku łatwych przepisów!

Dla nas najważniejsza jesteś Ty! Pozwól obudzić w sobie swoją kobiecą moc. Powiedz nam jakie masz marzenia i budżet, a my wszystko zorganizujemy dla Ciebie!

Dodatkowo oferujemy szeroki wybór materiałów online. Znajdziesz tutaj warsztaty w formie elektronicznej( już wkrótce) ,livy a także inne materiały do pracy nad własnym rozwojem! Piękne karty afirmacyjne – karty wdzięczności, karty kobiecej mocy, ekologiczne świece i inne produkty dopełniające nasze warsztaty.

Oferta firmowa

Jeśli poszukujesz niebanalnego pomysłu na spotkanie firmowe lub urozmaicenie szkolenia to dobrze trafiłaś/eś! Same stworzyłyśmy firmę. Prowadzimy warsztaty rozwoju osobistego dla kobiet. Takie spotkanie lub cykl spotkań może być miłą alternatywą dla nudnego szkolenia, a także miłą formą gratyfikacji i docenienia z Twojej strony dla Twoich pracowniczek!

Możemy dojechać do wskazanego przez Ciebie miejsca i w określonym czasie. Poprowadzimy wybrany przez Ciebie wykład, lub wykład wybrany przez nas jeśli obdarzysz nas zaufaniem. Czas takiego spotkania może wynosić od 2 do 4 h, chociaż oczywiście pozostajemy elastyczne.

Co gwarantujemy? Przede wszystkim miłe spędzenie czasu w gronie kobiecym i rozmowę na interesujące każdą kobietę tematy. Naszym flagowym kursem jest kurs KOBIETA JEST CUDEM, który odniósł już niemałe sukcesy. Dowodem na to są uśmiechnięte i zadowolone kursantki! Prowadziłyśmy również wiele razy pojedyncze wykłady na różne tematy np. o budowaniu poczucia własnej wartości, o poprawnych relacjach, o tym jak spełniać swoje marzenia, ale także np o mocy słów i pozytywnej energii. Nasz wykład wyzwoli w twoich pracownikach lub współpracownikach pokłady dobrej energii!