O mnie

Jak powstała WIARA W KOBIECOŚĆ i dlaczego tak się stało?

Od kilkunastu lat prowadzę Salon Sukien Ślubnych. Praca cudowna, w otoczeniu pięknej kobiecej energii. Matki, córki, siostry, przyjaciółki. W mojej codziennej pracy odkryłam, że bardzo łatwo przychodzi mi dobranie właściwej sukni, już nie tylko do danej figury, bo w tym kierunku mam ogromną wiedzę, ale przede wszystkim do charakteru moich klientek. Zauważyłam, że za tym “charakterem” czy  energią stoi poczucie własnej wartości, relacja z samą sobą i z bliskimi kobietami. To wszystko zaczęło mnie fascynować.  Praca stwarzała mi idealną przestrzeń do obserwacji emocji, relacji, wglądu w kawałek duszy innych kobiet. Czasami miałam nieodpartą chęć przytulenia ich, przy każdej możliwej okazji starałam się dać im odczuć, jak wiele piękna w sobie mają i to już nie tylko tego fizycznego. Każdego dnia podziwiałam ich wielką siłę, byłam zafascynowana jak wielką moc w sobie ukrywają i jak byłoby cudownie, gdyby chciały pokazać ją światu. Czasem wystarczyło jedno słowo, jeden gest i potrafiły rozkwitnąć na moich oczach.

I tak przez wiele lat byłam świadkiem małych cudów. To wszystko sprawiło, że moja praca przestała mi wystarczać. Bo kobieta to coś znacznie więcej niż ciało! To moc tak piękna a jednocześnie tak bardzo ukrywana, a powinna koniecznie zostać pokazana światu. I tak się zaczęło, musiałam to zrobić. Stworzyłam WIARĘ W KOBIECOŚĆ, by każda z Was uwierzyła w swoją indywidualną moc, w piękno swojej duszy i potęgę różnorodności. Wierzę w moc siostrzeństwa, w piękno i potęgę kobiecej duszy i naszą fantastyczną różnorodność.

Jesteśmy kobietami. Mamy w sobie potężną siłę, mądrość, której nie zniszczyły ani trudne dla kobiecości czasy, ani historyczne uwarunkowania. Czas się przebudzić do pięknego życia, w którym to My jesteśmy jego kreatorkami. Czas rozwinąć swoje skrzydła, bo każda z Was je ma.

Anetta